Veilingen voor kantoor artikelen

logo (3)Ik ben regelmatig op zoek naar kantoor artikelen, dit doe ik middels veilingen. Ik kan dan goedkoper complete inboedels krijgen van oude bedrijven. Veilingen werken voor mij ontzettend goed. Ik ben hier als kind al veel in aanraking mee gekomen. Mijn vader was namelijk een veilingmeester, echt een ouderwetse in een prachtig pand. Daar gingen meestal kunstwerken weg, vaak hele belangrijke of grote kunstwerken. Ik vond dit prachtig om te zien. Ten eerste zag je allemaal net geklede mensen, mensen die belangrijk waren en heel veel geld hadden. Tenminste, dit dacht ik, ik maakte er een romantisch plaatje van. Ten tweede zag je prachtige stukken, zo heb ik een aantal schilderijen van grootse schilders mogen bekijken. Ten derde was het veiling proces altijd erg spannend, ik was hyper enthousiast als ik weer eens mee mocht naar de veilingen. De bedragen konden oplopen, ik vond het vooral leuk om naar de mensen te kijken, je zag ze denken, berekeningen maken en ga zo maar door. Uiteindelijk was ik altijd zeer blij voor degene die had gewonnen, het kon soms echt zeer nauw op elkaar zitten. Ik denk mede hierdoor dat de stap voor mij sneller was gemaakt om met veilingen mee te doen om mijn kantoor artikelen compleet te krijgen. Zo heb ik bijvoorbeeld een compleet systeem aan computers kunnen krijgen voor een goede deal, iets waar ik nog steeds erg blij mee ben, want het werkt perfect.